Ani dnes neleníme a procházíme nabídky čínských e-shopů. Snažíme se vždy najít to, co je jednak zlevněno a jednak by vás mohlo zaujmout. Dnes se probíráme stránkami e-shopu Cafago a vybíráme hned dva produkty. Prvním z nich je elektrické skládací kolo značky FIIDO D3S a tím druhým jsou už dnes poměrně oblíbená skutečně bezdrátová sluchátka QCY T3. Samozřejmě jak kolo, tak i sluchátka jsou nabízena se slevou a my k tomu ještě přidáme i slevový kupón.

Elektrické skládací kolo FIIDO D3S

Asi není třeba připomínat, že elektrické skládací kolo je dobrým řešením pro pohyb ve městě, a to nejen v dopravních špičkách. Navíc jde svým způsobem o ekologickou dopravu, která nezatěžuje životní prostředí. Kolo FIIDO D3S je vyrobeno ze slitiny hliníku a je dostatečně pevné na to, aby uvezlo 120 kilogramového cestovatele. Má výkonný 250 W motor a jeho maximální rychlost je až 25 km/h. Najdeme zde tři různé cestovní režimy a baterii s kapacitou 7,8 Ah, která by podle zvoleného režimu měla na jedno nabití vydržet až 50 kilometrovou jízdu. Kola tohoto přibližovadla jsou 16 palcová, výška sedla je nastavitelná. Pro bezpečnou jízdu za tmy je tu přední a zadní LED světlo. Pokud si takové kolo chcete pořídit, vězte, že v německém skladu e-shopu Cafago je aktuálně nabízeno za cenu 467,47 euro.

Bezdrátová sluchátka QCY T3

Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. Ke zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i QCY T3. Sluchátka nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Spárování sluchátek s telefonem probíhá přes Bluetooth 5.0, jejich dosah je 10 metrů. Najdeme zde i certifikaci IPX5 a podporu HiFi zvuku. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Bezdrátová sluchátka QCY T3 nyní pořídíte v bleskových prodejích na e-shopu Cafago za 31,99 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC226 spadne cena na 28,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.