Vzhledem k tomu, že jsme už dlouho nepátrali v hlubinách e-shopu Aliexpress, tak se tam dnes na skok podíváme. Vyhrábli jsme pro vás dva produkty, které by se vám mohli třeba hodit. Prvním z nich je projektor Xiaomi XGIMI H2 a tím druhým externí box na připojení pevných disků. Projektor je sice trochu dražší záležitost, ale naopak cena boxu nikomu kapsu neutrhne.

Xiaomi XGIMI H2 projektor

Tento projekt patří mezi ty nejlepší, které se na trhu dají pořídit. Pokud jste i u těchto produktů zatíženi na design, Xiaomi projektor by vám mohl padnout do oka. Jeho vzhled je jednoduchý a elegantní. Při výrobě byl použit kov v stříbro černém provedení. Projektor je vybaven moderní promítací technologií DLP. Díky ní lze promítat obraz o úhlopříčce ař 300 palců, a to ve FullHD rozlišení. Čtyř kanálový paprsek má světelný tok 1350 ANSI lumenů, takže lze promítat i v ne zcela zatemněné místnosti. Životnost lampy je 20000 hodin. Najdeme zde i podporu HDR10 a technologií Miracast, Airplay A DLNA. Projektor je osazen reproduktory Harman Kardon s výkonem 2×8 W. Nechybí porty HDMI, USB 2.0, USB 3.0 a LAN. XGIMI H2 projektor pořídíte na stránkách Aliexpress za 819,72 dolarů.

Externí box na pevné disky

Do tohoto externího boxu lze připojit 2,5 a 3,5 palcové disky SAT HDD/SSD a vytvořit tak kompletní externí disk s rozhraním USB 3.0 a přenosovou rychlostí až 5 Gbps. Box lze snadno přenášet díky jeho rozměrům 18,5×11,5×3,5 centimetrů při hmotnosti 344 gramů. Najdeme zde podporu protokolu UASP, který je kompatibilní se systémy Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac i Linux. Tento externí box lze použít pro PC, notebooky, přehrávače, routery a nebo i chytré televize. Bližší podrobnosti o boxu najdete na stránkách Aliexpress, kde jej také můžete koupit za pouhých 14,77 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.