Telefon Xiaomi Mi 9T asi není třeba nějak zvlášť představovat. Bez pochyby se jedná o jeden z nejzajímavějších modelů na trhu s parádním poměrem cena/výkon. O jeho popularitě svědčí i to, že se e-shopy předhánějí v tom, kdo u tohoto modelu nastaví lepší cenu. Pokud jste tedy příznivci nakupování na e-shopu Geekbuying, můžete si zde nyní pořídit Mi 9T hned ve dvou paměťových verzích. Cena je poměrně příznivá.

Pro ty, kteří se třeba vrátili z dovolené a o Xiaomi Mi 9T zatím vůbec neslyšeli, shrneme jeho parametry. Telefon má 6,39 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením. Najdeme zde i fungl nový procesor Snapdragon 730, jehož solidní výkon podpoří 6 GB RAM a 64/128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4000 mAh s rychlým 18 W nabíjením. Nechybí podpora NFC a ani snímač otisků integrovaný do displeje.

Foto výbava zahrnuje trojitý zadní fotoaparát se snímači 48 MPix, 13 MPix a 8 MPix. Přední kamera je uložena ve vysunovacím modulu a má rozlišení 20 MPix. Operačním systémem je Android Pie s nadstavbou MIUI 10. Tolik tedy stručný sumář specifikací. Ovšem pokud by vám tyto informace nestačily, můžete se podívat na naši velmi podrobnou recenzi Xiaomi Mi 9T. Po přečtení si zaskočte na stránky Geekbuying, kde za 293,99 dolarů pořídíte verzi s 6/64 GB a verzi s 6/128 GB za 319,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.