Ani v létě se nám nemoci nevyhýbají. A zvlášť u dětí je letní viróza se zvýšenou teplotou nepříjemná. Určitě dobrým pomocníkem v těchto chvílích může být dětský digitální teploměr Xiaomi MiaoMiaoCe. Nemoc sice nevyléčí, ale rozhodně pomůže při pravidelném sledování teploty dítěte. Nyní je tato zajímavá vychytávka k mání na e-shopu Ebay za poměrně dobrou cenu.

Na trhu je sice hromada digitálních teploměrů různých typů a značek, ale Xiaomi svůj Xiaomi MiaoMiaoCe posunula o třídu výš. Teploměr lze totiž spárovat s telefonem a princip použití je velmi snadný. Malý kruhový modul o průměru 32 mm a hmotnosti 8 gramů jednoduše přilepíte dítěti na tělo, ideálně na hruď. Tam jej můžete nechat i několik dní po dobu nemoci. Následně jej spárujete s telefonem, nastavíte při jak vysoké teplotě máte dostat zvukové upozornění. Teploměr tak snímá teplotu dítěte kontinuálně.

Xiaomi teploměr je vyroben z kvalitní nerezové oceli s vysokou tepelnou vodivostí. Duální algoritmus NTC zajišťuje přesné a rychlé snímání teploty v reálném čase. Dosah teploměru je zhruba 10 metrů. Má certifikaci IPX6, takže je odolný vůči potu. Přístroj je zdravotně nezávadný a díky malým rozměrům a nízké hmotnosti jej dítě na svém těle téměř nevnímá. Dětský teploměr Xiaomi MiaoMiaoCe je nyní na Ebay k mání za 26,95 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.