Na trhu je nepřeberné množství chytrých hodinek a náramků, takže už jsme poměrně zhýčkání a vybíraví. Ale i to je možná dobře, protože vybrat si to pravé ořechové není zas až tak složité. Pokud se zaměříme na kombinaci slušných parametrů a dobré ceny možností je spousta. Například chytré hodinky SENBONO K9 toto vše splňují. Navíc jsou nyní nabízeny v bleskovém prodeji se slevou.

SENBONO K9 mají jednoduchý sportovní design s 1,3 palcovým barevným kruhovým ciferníkem. Jeho rozlišení je 240×240 pixelů. Nastavit zde lze několik uživatelských rozhraní. Hodinky jsou multifunkční a mají také certifikaci IP68 s odolností vůči vodě například při sprchování nebo i plavání. A když už jsme u plavání, nesmíme zapomenout ani na další sportovní režimy včetně běhu, badmintonu, basketbalu, cyklistiky, chůze a nebo třeba i horolezectví. Lze je tedy použít i pro outdoorové sportovní aktivity.

K další výbavě patří dnes již neodmyslitelné sledování spánku, krokoměr, spalování kalorií a nebo monitoring srdeční frekvence a tlaku v reálném čase. Samozřejmostí jsou i různé notifikace, dálkové ovládání fotoaparátu, stopky a mnoho dalšího. Spárování hodinek probíhá přes Bluetooth 4.0, baterie má kapacitu 180 mAh a chronometr je kompatibilní jak se systémem Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 8.0 a vyšším. Chytré sportovní hodinky SENBONO K9 jsou aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za velmi přijatelných 21,57 euro. Cena je limitována počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.