Značka Huami poměrně nedávno představila nové chytré hodinky ze série Amazfit. Jedná se o Huami Amazfit GTR a nutno dodat, že jde o velmi zajímavý chronometr. My se dnes mrkneme na větší 47 mm model, a to rovnou na dvě jeho verze v provedení z hliníku a z nerezové oceli. Obě tyto verze totiž nabízí e-shop Geekbuying za zajímavou cenu. My k tomu všemu ještě navrch přidáme i slevové kupóny.

Chytré hodinky Huami Amazfit GTR nabízejí opravdu ukázkové zpracování. A to jak u provedení z hliníkové slitiny, tak i u verze z nerezové oceli. Pásek je vyroben z kůže, která je vyztužena a doplněna silikonem. Nošení hodinek by mělo být velmi pohodlné. Díky silikonu by měl být řemínek odolný proti potu. Navzdory poměrně masivním rozměrům jsou hodinky se 62 gramy velmi lehké a není tak problém je mít na zápěstí celý den.

I další výbava je na velmi slušné úrovni a hodinky nabídnou 1,39 palcový dotykový AMOLED displej s vysokým rozlišením 454×454 pixelů a krycím sklem Corning Gorilla Glass. Připojení probíhá pomocí Bluetooth 5.0 BLE. Najdeme zde i certifikaci 5ATM a vestavěný GPS+Glonass čip s nízkou spotřebou. Baterie s kapacitou 410 mAh slibuje až 24 dní výdrže na jedno nabití. Nechybí ani optický senzor pro snímání srdečního tepu a celá škála dalších doplňkových senzorů, případně 12 sportovních režimů a podpora kompletních notifikací. Huami Amazfit GTR v provedení z nerezové oceli můžete pořídit na Geekbuying za 149,99 dolarů, po použití slevového kupónu ve tvaru AMAZFITGTR cena spadne na 134,99 dolarů. Za verzi z hliníkové slitiny zaplatíte také 149,99 dolarů a opět můžete vyžít kupón ve tvaru AMAZFITGTR. Ten cenu srazí také na 134,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.