Bleskové prodeje různých gadgetů z Číny frčí i přes léto a nevyhýbají se jim ani na e-shopu Tomtop. Dnes tu máme v nabídce zdánlivě dva nesourodé produkty, které však spojuje sleva a již zmíněný bleskový prodej. Prvním zlevněnou záležitostí jsou Xiaomi Haylou C10 bezdrátová sluchátka. V rámci druhého produktu se podíváme na stále populárnější 3D tiskárny, v tomto případě konkrétně na tiskárnu Creality Ender 3X.

Xiaomi Haylou C10

První gadget spadá do ekosystému Xiaomi, i když pod hlavičkou Haylou. Jde o bezdrátová Bluetooth sluchátka s „obojkovým“ designem. Právě proto se dobře hodí pro sportovní aktivity, při kterých by mohlo hrozit nebezpečí pádu sluchátek například při prudkém pohybu. Sluchátka jsou magnetická a mají také certifikaci IPX4. Spárovat s telefonem je lze pomocí Bluetooth 4.1, nechybí dvojitá digitální redukce šumu nebo vibrační notifikace. Vestavěná baterie má kapacitu 120 mAh a vydržet by měla 4 až 5 hodin hovorů. Sluchátka Haylou C10 jsou nabízena v bleskovém prodeji na Tomtop za 18,99 dolarů.

Creality Ender 3X tiskárna

Tato 3D tiskárna patří k těm levnějším a je poměrně oblíbená. Tiskové lůžko je vyrobeno z tvrzeného skla 3X. Je uloženo na hliníkové desce, což zlepšuje přilnavost materiálu a usnadňuje uvolnění výtisků. Přesnost tisku je +/- 0,1 mm a jeho velikost je 220×220×250 mm. Tiskárna také disponuje funkcí pro obnovení tisku při náhlém vypnutí a tisk pak pokračuje přesně tam, kde byl ukončen. Pro tisk lze použít vlákna PLA, ABS, TPU a řadu dalších. Tiskárna Creality Ender 3X je aktuálně nabízena v bleskovém prodeji v německém skladu za 176 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.