Hodnocení recenzenta

Robotický umývač oken se může hodit, když jich doma máte hodně. Sklo čistí kvalitně, ale i tak musíte okno nastříkat čisticím prostředkem. Instalace robota je jednoduchá, ale zabere to čas a pak musíte hlídat, kdy skončí, aby nevisel na okně zapnutý např. do druhého dne. Ovšem dělá přesně to, co od něj čekáte.

Dnes je ten den, kdy si vaše žena, a možná i vy sami, ušetříte čas a nervy při umýváním oken. Vím, že tahle činnost nepatří v domácnostech mezi ty neoblíbenější a proto tady máme robot od společnosti Alfawise na čištění oken. Pokud by vás zaujala naše recenze Alfawise Window Cleaner, můžete si ho zakoupit na Gearbest.com
Tenhle jednoduchý robot funguje správně, pokud je výška okraje okenního rámu minimálně 5 mm, ale i tak vám rámy oken neumyje rámy. To je asi jediná negativní zpráva o tomto výrobku. Výsledek po jeho „aplikaci“ mile překvapil nejen mne, ale i manželku. Ta je k takovým „smart“ výrobkům hodně kritická, ale i tak si ho oblíbila. Na okna ho pokládá poměrně často a už dva měsíce funguje bez sebemenších problémů.
Jak robot Alfawise Window Cleaner funguje a co najdete v balení uvidíte v krátkém videu. Jediné, co se mi nepovedlo kvalitně nahrát byl jeho zvuk. Ten je hodně podobný tomu, který vydávají robotické vysavače na podlahy. Není teda extra tichý a i když si u mytí můžete dát nohy na stůl, usnout se vám rozhodně nepovede.

GIZchina Youtube banner
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.