Telefony řady Samsung Galaxy Note 10 byly oficiálně představeny začátkem tohoto měsíce. Samozřejmě jde o špičkové modely, o které je docela velký zájem. A to především díky jejich parametrům a solidnímu designu. Uvedeny byla dva modely, jmenovitě Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Plus. Nu a pokud uvažujete o koupi modelu Galaxy Note 10, mohlo by vás zajímat i příslušenství Choetech. Máme tu osm doplňků, které se nyní dají pořídit se slevou.

V prvé řadě je to hned několik bezdrátových nabíječek. První z nich je Choetech duální bezdrátová nabíječka s pěti cívkami, které zajistí vyšší účinnost nabíjení. Umožňuje také nabíjení dvou zařízení současně při výkonu 10 W. Nabíječka je kompatibilní nejen s některými dalšími modely Samsung Galaxy, ale také s některými modely iPhone.

Další bezdrátová nabíječka má výkon až 15 W. Má dvě vestavěné cívky. Třetí z bezdrátových nabíječek podporuje nabíjení o výkonu 10 W, 7,5 W a 5 W a má certifikaci Qi. Zařízení lze nabíjet jak ve vodorovné, tak i svislé poloze. Poslední bezdrátová nabíječka je vhodná pro nabíjení v autě a její výkon je stejný jako u předchozí nabíječky.

 

Další z řady nabíječek jsou klasické. První z nich podporuje rychlé nabíjení o výkonu až 60 W přes USB-C port. Má také tři USB-A nabíjecí porty. Další klasickou nabíječku lze použít k nabíjení telefonu při jízdě autem. Má výkon až 36 W, jeden port USB-C a jeden USB-A. Poslední klasická nabíječka na seznamu má výkon 18 W a jeden USB-C port. Jako všechny výše zmíněné nabíječky je i tato kompatibilní s některými modely Samsung, iPhone a Google telefonů. K nabíječkám si však můžete pořídit také sadu nabíjecích kabelů. V samotném závěru ještě doplníme, že na stránkách Choetech můžete využít slevový kupón ve tvaru SAVE20WH, a to pro 20% slevu pro nákup veškerých produktů zde zalistovaných.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.