Dnes se opět vydáme na malý nákupní výlet do hlubin obřího nákupního portálu Ebay, kde se skrývá překvapivě i opravdu masivní množství zajímavých čínských produktů a gadgetů. Tentokrát pro vás máme skutečně bezdrátová QCY T2S sluchátka a nezapomeneme ani na něco od Xiaomi. Pánům by se snad mohl hodit zastřihovací strojek na vlasy a vousy s označením Xiaomi Enchen Hummingbird.

Jako první omrkneme bezdrátová sluchátka QCY T2S, která patří mezi ty levnější kusy na trhu. Mají poměrně zajímavý design a pohodlnou konstrukci. Využívají nejnovější technologii Bluetooth V5.0 pro vyšší přenosovou rychlost zvuku, vyšší účinnost proti rušení a stabilní připojení. Baterie sluchátek má kapacitu 43 mAh a měla vydržet až 120 hodin v pohotovostním režimu. Dobíjení sluchátek probíhá v malém dobíjecím boxu s 800 mAh baterií. Nechybí certifikace IPX4. Dosah sluchátek je zhruba 10 metrů. Na Ebay si sluchátka QCY T2S můžete aktuálně pořídit za 19,99 euro.

Druhou položkou z dnešní nabídky je zastřihovací strojek Xiaomi Enchen Hummingbird. Zastřihovací čepel má tvar písmene T a tloušťku 0,3 mm. Je vyrobena z nerezové oceli se systémem automatického broušení. Vysoký 10 W výkon zastřihovače s otáčkami 7100 otáček/minutu zajišťuje plynulý chod a netrhá vlasy. Vestavěná baterie má kapacitu 1500 mAh a měla by zajistit až 4 hodiny používání. V balení je také několik hřebenových nástavců s nimiž lze upravit vlasy na různou délku. Bez těchto nástavců lze dosáhnout naprosto hladkého vyholení hlavy. Na Ebay můžete tento zastřihovač momentálně koupit za 18,89 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.