Společnost OnePlus chystá svou první OnePlus TV. To už dlouho není žádným tajemstvím. Tato informace byla už několikrát potvrzena a bylo jen otázkou času, kdy bude televize uvedena. Termín představovačky nebyl až dosud jasný. A zcela přesný termín není jasný ani teď, ale už se začíná konkretizovat. Podle exkluzivní zprávy na stránkách Mysmartprice je prý velmi pravděpodobné, že televize půjde na trh v posledním zářijovém týdnu, přesněji 26. září/septembra.

Výše zmíněné datum se však může ještě postupem času změnit. OnePlus TV by se v tomto termínu měla údajně začít prodávat na indickém trhu. Právě tam totiž chystaná televize dostala certifikaci BIS. Navíc i dálkové ovládání k tomuto přístroji má za sebou certifikaci Bluetooth SIG. Podle certifikací to vypadá, že obrazovky televizí, ano, bude vydáno několik verzí, nebudou OLED. Společnost by měla používat panely od TPV Display Technologies Pvt. Ltd. Nicméně jeden z modelů by OLED panel mohl mít. To však není potvrzeno.

Podle dalších informací by OnePlus televize měly mít úhlopříčky ve čtyřech velikostech. Jmenovitě by to mělo být 43 palce, 55 palců, 65 palců a 75 palců. Přístroje by měly být vybaveny Bluetooth 5.0 a systémem Android. Očekává se také přizpůsobené uživatelské rozhraní a nové aplikace. Dále pak prvotřídní design, podpora HDR a vylepšení kvality obrazu pomocí AI. Neměl by prý chybět ani hlasový asistent, ale není zřejmé, zda to bude Google asistent, Alexa nebo nějaký speciální OnePlus asistent.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.