Telefon Motorola One Action se na svou prezentaci připravuje už poměrně dlouho. I když uvedení telefonu bude vlastně jen pouhou formalitou, jeho parametry jsou totiž už známy. Přístroj má za sebou i všechny potřebné certifikace a další oficiality a dost možná i proto společnost naplánovala v Indii akci na 23. srpna/augusta. Obecně se očekává, že právě na ní telefon spatří světlo světa.

Motorola sice nepotvrdila, co přesně za pár dnů v Indii uvede, ale zaobalila to do klasických marketingových vět typu: „jsme připraveni představit nové odvážné zařízení, které je inspirováno dokonalostí, připravte se na #CaptureTheAction.“. Nicméně hashtag by mohl naznačit, že půjde o Motorola One Action. Podle některých tipařů by mohl být představen i model Motorola One Zoom, ale to je skutečně jen čirá spekulace.

Na stránkách Amazonu se na chvíli objevila i cena jedné z verzí One Action. Konkrétně u paměťové varianty se 4 GB RAM a 128 GB interní paměti by to mělo být 299 euro. Cenovka verzí 3/32 GB a 4/64 GB není známá. Kromě takovýchto kombinací pamětí by měl telefon nabídnout 6,3 palcový displej s rozlišením 2520×1080 pixelů, procesor Exynos 9609, trojitý zadní fotoaparát s primárním 12,6 MPix snímačem a nebo baterii s kapacitou 3500 mAh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.