Ani v sobotu nezapomínají čínští prodejci na slevy a slevové kupóny. Na e-shopu Cafago dnes připravili hned dva produkty, které jsou nabízeny v bleskových prodejích. Produkty jsou zlevněny a k tomu přidáme i slevový kupón. Jde o věci, které by se mohly hodit a my si je krátce omrkneme. Prvním ze zlevněného zboží je GPD Micro PC a tím druhým zajímavá 3D tiskárna.

GPD Micro PC

A začneme rovnou GPD Micro PC. Za jeho produkcí stojí firma GPD, která je pověstná výrobou miniaturních notebooků. Ty se ideálně hodí pro práci na cestách, ale také třeba pro hraní her. Svou výbavou si nezadá s klasickým laptopem. Displej má úhlopříčku 6 palců při rozlišení 1280×720 pixelů. Poměr stran je 16:9. Micro notebook pohání čtyř jádrový procesor Intel Celeron N4100 s 8 GB RAM LPDDR4 a interní SSD úložiště má kapacitu 128 GB, tu lze dále rozšířit. QWERTY klávesnice je podsvícená. Předinstalovaným systémem je Windows 10 Pro, ale najdeme zde i podporu pro Ubuntu. V rámci portů můžeme počítat s USB-C, třemi klasickými USB, HDMI, RJ45, 3,5 mm audio jackem a sériovým RS-232 portem. GPD Micro PC je na Cafago nabízen v bleskovém prodeji za 372,19 euro, ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru CC975 spadne cena na 341,61 euro. Kupón je platný do konce srpna/augusta.

Anycubic I3 Mega 3D tiskárna

Dalším ze zlevněných produktů je v dnešní době docela populární 3D tiskárna. Konkrétně jde o tiskárnu Anycubic I3 Mega. Ta je vybavena základní deskou Trigorilla, která má podporu mnoha ovladačů a rozšiřujících portů. Má také více nových funkcí. Jednou z nich je například inteligentní paměť, kdy při náhodném vypnutí začne tiskárna tisknout sama přesně tam, kde před vypnutím skončila. Tisknout lze do velikosti 210×210×205 milimetrů. Rychlost tisku je 20-100 mm/s. Pro tisk lze použít vlákna ABS, PLA, HIPS nebo Wood. 3D tiskárna Anycubic I3 Mega je nabízena v německém skladu Cafago za sníženou cenu 239,99 euro. Tato nabídka je limitována počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.