Levné TV boxy jsou v dnešní době nabité technologiemi a pokročilými funkcemi, o kterých jsme si ještě v nedávné době mohli nechat jen zdát. Dnes seženete za dobrou cenu plně vybavený kousek s dostatkem výkonu v podstatě na cokoliv a pokud nepatříte k nejnáročnějším uživatelům, tak vám zřejmě nebude scházet opravdu nic. Mezi takové chytré krabičky patří i TV box Q Plus, který je momentálně v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop.

TV box Q Plus lehce změní vaši televizi na multimediální centrum. Je vybaven výkonným čtyř jádrovým procesorem Allwinner H6 s grafikou Mali-T720MP2. Doplňují jej 4 GB RAM a 32 GB interní paměti, kterou lze dále rozšířit. Tato paměťová kombinace by měla zajistit plynulý a rychlejší chod. Spolehnout se můžete na hardwarovou podporu dekódování H.265 s vysokým rozlišením a dokonce podporu až 6K rozlišení. Rychlé připojení probíhá přes vestavěnou 2,4 GHz Wi-Fi a 10/100M LAN port.

Konektivita je slušná se dvěma USB porty, HD portem, AV portem, SPDIF, RJ45 a nebo slotem pro TF kartu. Vše pracuje pod dohledem Androidu 9.0 Pie a v balení je samozřejmě i šikovné dálkové ovládání. Rozměry TV boxu jsou 11,5×11,2×2 centimetry při hmotnosti 184 gramy. TV box Q Plus je nyní nabízen v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop a jeho cena je v této akci nastavena na 36,69 dolarů. Tato nabídka je omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.