Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila dostupnost telefonu Nokia 2.2 na českém trhu. Telefon nabídne skvělé snímky i ve špatných světelných podmínkách nebo dedikované tlačítko pro Google Asistenta za dostupnou cenu. Nokia 2.2 je prvním telefonem ze série 2 v programu Android One a zároveň se stává součástí programu Android Enterprise Recommended. Zařízení je vybaveno nejnovější verzí operačního systému Android 9 Pie s příslibem aktualizace na Android Q.

Nejnovější trendy za dostupnou cenu

2.2 nabízí 5,71“ HD+ edge-to-edge displej s minimalistickým výřezem pro přední fotoaparát. O chod telefonu se stará čtyřjádrový procesor MediaTek A22. Ten spolu se skvělou optimalizací baterie zajistí, že telefon na jedno nabití vydrží po celý den. 13MP fotoaparát zaručí skvělé snímky i ve zhoršených světelných podmínkách díky využití sofistikovaného AI. HDR se postará o skvělé barevné podání a dynamický rozsah v každém snímku.

Nokia 2.2 přináší Google Asistenta s jednoduchým přístupem pomocí tlačítka do cenově nejvýhodnějšího segmentu. Stačí stisknout tlačítko, položit dotaz nebo vyslovit příkaz a Nokia 2.2 splní požadavek uživatele.

Nokia 2.2

Chytré telefony Nokia jsou stále lepší

Model 2.2 je prvním telefonem ze série 2, který se stává součástí programu Android One. Uživatelé se tak mohou těšit na nejnovější Android 9 Pie a inovace společnosti Google s příslibem aktualizace na Android Q.

Nokia 2.2 je také dalším přírůstkem do programu Android Enterprise Recommended. Program Android Enterprise Recommended poskytuje zákazníkům jistotu, že každý chytrý telefon v tomto programu byl schválen společnosti Google a splňuje nastavené podnikové standardy. Mezi tyto standardy patří řada specifikací v oblasti hardware, software, nasazení do IT systému společnosti, bezpečnosti a aktualizací.

Nokia 2.2 – Dostupnost

Model 2.2 je dostupný exkluzivně u T-Mobile v letní nabídce při nákupu s tarifem za zvýhodněnou cenu 1 Kč. V této nabídce zákazníci mohou najít také funkcemi nabitý chytrý telefon Nokia 4.2 při nákupu s tarifem za zvýhodněnou cenu 1 001 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.