Prázdniny jsou v plném proudu a k letní pohodě neodmyslitelně patří i různé výlety. Samozřejmě procházky lesem a sběr hub nebo borůvek je momentálně asi tou nejzajímavější aktivitou. Ovšem není od věci dát nohám odpočinout a vyrazit na projížďku na kole nebo koloběžce. A pokud nejste zrovna extra sportovci nebo turisté, mohla by se hodit nějaká tak elektrická koloběžka. Na e-shopu Geekbuying toitž právě běží velká letní akce na Kugoo elektrické koloběžky. Ceny jsou příznivé a v této akci můžete pořídit i doplňky, které se určitě budou hodit.

V nabídce jsou hned tři Kugoo elektrické koloběžky, takže si vybere určitě každý. První a tou nejlevnější koloběžkou v nabídce je model Kugoo S1. Tato koloběžka je vybavena silným 350 W motorkem, díky kterému zvládne maximální rychlost až 30 km/h s dojezdem kolem 30 kilometrů na jedno nabití. Nosnost je 120 kg živé váhy a díky nastavitelným řidítkům se hodí pro různě vysoké jezdce. Koloběžka je samozřejmě skládací a s váhou 11 kg je i jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej na řidítkách se všemi základními informacemi. V akci koloběžku Kugoo S1 pořídíte za 319,99 dolarů.

Dalším kouskem v koloběžkové nabídce je model Kugoo S1 Pro. jak označení Pro napovídá, jde o vylepšenou verzi základního modelu. Kugoo S1 Pro disponuje stejným 350 W motorem jako základní model a stejně tak dosahuje rychlostí až 30 km/h a dojezdu na jedno nabití kolem 30 km. Může se však pochlubit lepšími pneumatikami s kvalitnějšími tlumiči, protiskluzovým stupátkem a lepší 7,5 Ah baterií. Bonusem jsou také dvě nová reflexní světla na řidítkách. Tuto koloběžku v akci na Geekbuying pořídíte za 359,99 dolarů. Posledním přibližovadlem v nabídce je model Kugoo G-Booster, což je koloběžka s nejvyššími parametry a také nejvyšší cenou. Ta je pro letní akci nastavena na 1199,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.