Paměťové karty už neodmyslitelně patří k doplňkům, bez kterých se málokdy obejdeme. Ať už jde o rozšíření interní paměti u telefonů, tabletů, kamer nebo fotoaparátů. A protože prodejci vědí, že externích karet není nikdy dost, nabízejí je za poměrně slušné ceny. Například nyní jsou k mání dvě Alfawise SD karty se slevovými kupóny na Gearbest. A to doslova za pár peněz.

Nejdřív se mrkneme na levnější vysokorychlostní Alfawise Nano SD kartu. Ta má kapacitu až 32 GB, ověření CE a podporuje nahrávání videa v HD kvalitě. Lze na ni, samozřejmě, uložit hromadu fotek, MP3 nebo jiných dat. Rychlost čtení je až 80 MB za sekundu a jako pro všechny Alfawise SD karty i zde platí, že rychlost karty může ovlivnit kvalita čtečky, adaptéru případně portu, do kterého je vložena. Tato karta je odolná vůči vodě, prachu, chladu a vyšší teplotě. Je možno ji použít ať už v telefonu, tabletu, fotoaparátu nebo i dalších zařízeních, která Nano SD karty podporují. Alfawise kartu aktuálně pořídíte na Gearbest za 5,99 dolarů. Při použití kupónu ve tvaru ALFAWISE32G cena spadne na 4,99 dolarů.

Druhá Alfawise karta v této nabídce má stejné parametry i vlastnosti. Její kapacita je však 64 GB. I zde platí, že ji lze využít v mnoha zařízeních, která takové karty podporují. Tato karta s kapacitou 64 GB je mírně dražší a je nabízena na Gearbest za 9,99 dolarů. Když však uplatníte slevový kupón ve tvaru LIMITED080907, cena bude snížena na 7,99 dolarů. V tomto případě je však cena limitována počtem kusů.