Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 vzal trh opravdu šturmem a prodejní čísla jsou parádní. Na našem trhu ale není k sehnání speciální limitovaná Avengers edice, která je samozřejmě inspirovaná blockbusterem od Marvelu. To znamená lehce upravený design samotného náramku, stylové obří balení a dokonce trojici barevných řemínků na výměnu. A my pro vás máme dnes právě tuto speciální edici v nabídce z Ebay za 74.76 dolarů, jen je nutné podotknout, že se jedná jen o čínsko/anglickou verzi. Ale na to správný fanda Avengers edice nehledí. Jinak se jedná výbavou o zcela identický kus se standardní verzí.

Hlavní změnou oproti minulé generaci je u Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit.

A hodit by se určitě mohl i druhý gadget z ekosystému Xiaomi, i když pod hlavičkou Haylou. Jedná se o bezdrátová headset sluchátka Haylou C10 s „obojkovým“ designem, takže se hodí zejména na sportovní vyžití, kdy je vždy nebezpečí spadnutí sluchátek při prudkém pohybu. Sluchátka mají magnetický design, voděodolnou certifikaci IPX4, vibrační notifikace, ohebný kabel z paměťového materiálu, CSR Bluetooth 4.1 čip, dvojité potlačení ruchů CVC a vestavěnou baterii s kapacitou 120 mAh. K mání jsou pak přímo z Ebay jen za 16.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.