Od 1. srpna si mohou zájemci pořídit dva modely chytrých telefonů HONOR, konkrétně HONOR 20 lite a HONOR 8X, za ještě lepší ceny.

A kolik tyto modely chytrých telefonů HONOR stojí? HONOR 20 Lite je nově možné zakoupit za 5 990 Kč. Tento model je na zadní straně osazený 24Mpx fotoaparátem se třemi čočkami, umělou inteligencí a závěrkou F/1,8 se senzorem Quadra CFA. Kombinace těchto vlastností otevírá uživateli vlastní fotografický ateliér, který si poradí ve všech světelných podmínkách. Přední 32Mpx fotoaparát s vylepšeným ISO a technologií podsvícení obrazu vytvoří skvělá selfie v kteroukoli denní dobu, při ostrém i tlumeném světle.

HONOR 20 Lite uživateli nabízí výkonný Kirin 710 a technologii pro rychlejší zpracování grafiky GPU Turbo 2.0, která zlepšuje herní zážitek. Velkokapacitní úložiště 4 + 128 GB pak nabízí dostatečný prostor pro stažení mnohých aplikací.

HONOR 8X dostal novou cenovku ve variantě 4+64 GB. Je k mání za 5490 Kč. HONOR 8X na první pohled zaujme 6,5″ displejem, osmijádrovým procesorem Kirin 710 a 4GB RAM. Pomocí SD karty lze paměť telefonu rozšířit až o 256 GB. HONOR 8X běží na Androidu 9 s nástavbou uživatelského rozhraní EMUI 9.0Zadní strana telefonu je osazena duálním AI fotoaparátem v kombinaci 20 a 2 Mpx. Také přední 16Mpx fotoaparát využívá umělou inteligenci, a to především k detekci pohybu a inteligentnímu rozpoznávání snímků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.