Výprodeje starších telefonů mají jednu velmi lákavou vlastnost a tou je bezesporu cenu.  Za velmi sympatické peníze tak často pořídíte stále ještě dostatečně výkonný telefon na běžné užívání, protože výrobce se prostě musí zbavit skladových zásob za každou cenu. Právě takovou nabídkou jsou dnešní výprodeje modelu Ulefone S8 Pro na e-shopu Tomtop a i když se jedná už o lehce obstarožní kus, tak za ty peníze se na něj hned dívá lépe a dokonce se zalíbením.

Ulefone S8 Pro může nabídnout 5,3-palcový displej s HD rozlišením a spousta lidí i dnes dá nejen z nostalgie přednost klasickému poměru stran 16:9. Výkon samozřejmě nebude žádný extrém, ale čtyř-jádrový procesor MT6737 postačí a samozřejmě podporuje i 4G sítě. Doplní ho 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, přičemž ji ještě můžete rozšířit až o 128 GB pomocí samostatného microSD slotu. Fotoaparáty také neurazí, duální zadní 13 Mpix + 5 Mpix a selfie 5 Mpix práci jistě zastanou. Baterie je s kapacitou 3000 mAh a navíc dokonce vyměnitelná, což je v dnešní době také velmi vzácné. Čtečka otisků prstů je na zádech a jediným opravdu postarším prvkem je pak systém Android 7 Nougat. A pro našince je důležité i to, že telefon podporuje všechny naše LTE frekvence.

Na e-shopu Tomtop najdete Ulefone S8 Pro v totálních výprodejích jen za 50.34 euro a na výběr navíc máte hned ze tří barevných variant – černé, bílé a zlaté. Takže pokud by se vám hodil nějaký levný kousek pro nenáročného či začínajícího uživatele, tak nehledejte dále.