Chytré světla Xiaomi Yeelight v akci na e-shopu Cafago
3 (60%) 2 votes

Rodina produktů chytrého osvětlení Yeelight YLDL01YL v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého kouta domácnosti. Dnes tu máme chytré stropní světlo, které je vhodné do kuchyně nebo do jídelny nad stůl. Nyní je nabízeno v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za velmi zajímavou cenu. Vše navíc z německého skladu a v nabídce se toho určitě najde i víc.

Světlo lze samozřejmě ovládat pomocí telefonní aplikace nebo i hlasovými povely platformy Xiaomi Mi. K nastavení je toho opravdu celá řada, včetně automatického ztlumení, teploty barev, časování a dalších. Světlo Yeelight má v sobě hned 294 malých LED žárovek s celkovou maximální svítivostí 1800 lumenů a celkovým výkonem 33 W. Potěší určitě i certifikace IP50 proti prachu a speciální design odpuzující hmyz. Najdeme zde i technologii bočního osvětlení. Barevná teplota je v rozmezí 2700K – 6500K a lze ji plynule nastavit. Nechybí ani podpora Wi-Fi a Bluetooth 4.2. Stropní světlo Xiaomi Yeelight YLDL01YL je k mání v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za 96.13 dolarů.

A nejen do kuchyně by se pak mohl hodit i pás s LED diodami, který můžete zavěsit nebo dokonce díky technologii se samolepícím uchycením dát v podstatě kamkoliv. Světelný tok je až 500 lumenů na metr světelného pásu a v dnešní nabídce mají na e-shopu Cafago slušně dlouhý 5-metrový pás Xiaomi Yeelight YLDD03YL. Samozřejmostí je pak opět možnost nastavení teploty barev od 2700 do 6500K a podpora dalších doplňků jako je hlasové ovládání pomocí brány XIAOAI nebo ztlumovacího switche a dalších. V bleskových prodejích je tento pás momentálně jen za 41.34 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.