Značka 360 není v kategorii robotických vysavačů opravdu žádným nováčkem a z jejich dílny už jsme měli možnost vidět slušnou řádku povedených robo-modelů. Zatím posledním v řadě je nový kousek 360 S7, který navazuje na úspěchy předchozích generací a samozřejmě přidává i další funkce a vychytávky. Navíc je momentálně v akci díky bleskovým prodejům na e-shopu Gearbest a pokud budete extra rychlí, tak možná ještě stihnete kupónovou akci na další slevu a dárek zdarma.

Robotický vysavač 360 S7 samozřejmě zvládne jak vysávat, tak vytírat podlahu, ale na to už jsme u moderních kusů zvyklí. Díky pokročilým LDS Lidar + SLAM algoritmům disponuje výbornou detekcí překážek a zádrhelů, nezastaví ho ani malé vyvýšeniny a prahy. Umělá inteligence si poradí i s detekcí správného sacího výkonu v závislosti na typu povrchu, ale i maximální 2000Pa výkon nepřesáhne hlukem hranici 65dB. Samozřejmostí je také automatický návrat do dobíjecího doku, ovládání pomocí velmi šikovné aplikace s množstvím funkcí a další. Baterie by mela zvládnout až dvě hodiny provozu a vysavač si tak poradí s plochou až 100  m².

V akci na e-shopu Gearbest je momentálně robo-vysavač 360 S7 v bílé variantě jen za 459.99 dolarů, ale pro prvních 200 zákazníků je k mání ještě mnohem zajímavější akce. Slevový kupón GB-360S7 totiž srazí cenu až na 399.99 dolarů a jako bonus dokonce dostane prvních 100 zákazníků zcela zdarma i elektrický zubní kartáček. Příjemný dárek k velmi dobrému pomocníku do domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.