Špičkový OnePlus 7 Pro je jen dva měsíce starý, ale už se samozřejmě v laboratořích OnePlus pracuje na jeho nástupci. Na pořadu dne je „půl-generační“ OnePlus 7T Pro a dnes se objevily i první snímky prototypu tohoto modelu. A podle všeho se alespoň po designové stránce nedočkáme žádných velkých změn. Ostatně právě modely s apendixem „T“ jsou od OnePlus spíše lehkým evolučním krokem a vždy v podstatě jen navazují a vylaďují předchozí generaci. A nejinak tomu bude i letos.

První snímky nám neukazují telefon v celé jeho kráse, protože je prototyp uzavřen v ochranném obalu. I tak je zřejmé, že po designové stránce opravdu nedojde k velkým změnám a displej nemá žádné vykousnutí nebo „průstřel“ a je po stranách decentně zakřivený. Nasnadě je tak opět použití výsuvného modulu se selfie kamerkou. Mřížka sluchátkového reproduktoru nad displejem je na první pohled o něco málo výraznější a telefon pohání podle obrázků beta verze Androidu Q.

I když design zůstane stejný, tak se určitě nějakých menších změn a vylepšení dočkáme v hardwarové vybavě. OnePlus 7T Pro by s největší pravděpodobností měl dostat do vínku procesor Snapdraon 855 Plus, vylepšené fotoaparáty, větší kapacitu baterie a pomalu ti největší optimisté začínají šeptat i o bezdrátovém nabíjení. Na samotné představení telefonu si ale ještě hezkou chvíli počkáme, protože se očekává listopadové uvedení na trh, stejně jako v případě minulých let.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.