Nejeden opravdový fanoušek značky Xiaomi už má domácnost vybavenou hezkou řádkou produktů právě od této obří čínské korporace, protože jejich nabídka produktů napříč kategoriemi je opravdu úctyhodná. Dnes přidáme do mozaiky další kamínek, protože pro vás máme jednu akce s bleskovými prodeji na velice zajímavý holící stroje Xiaomi Enchen Black Stone. Za ty peníze by skoro byla škoda ho na e-shopu Tomtop nechat bez povšimnutí.

3D elektrický holící stroje a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavici navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak 3D holící strojek Xiaomi Enchen Black Stone v akci jen za 15.49 dolarů, což je v porovnání s konkurenčními modely na našem trhu opravdu extrémně nízká cena. Navíc se vejdete i při doručení z čínského skladu do celního limitu a nebudete tak nic doplácet. Tak se na něj určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.