Vychytávky z Číny #187
5 (100%) 2 votes

V čínských e-shopech je to někdy jako na turecké tržnici. Ceny se tam mění z hodiny na hodinu, a to co včera bylo v akci, dnes již stojí dvakrát tolik. Takže pokud zde, v naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny, uvedeme nějakou cenu a na e-shopu je jiná je to zejména tím, že skončil nějaký „flash deal“ a cena se opět zvedla na tu původní.

  1. Nabíjej a poslouchej
    Dvě funkce v jednom gadgetu do auta. To je USB rychlo-nabíječka a FM transmiter za cenu 13 USD (v akci zde) od značky Alfawise.
  2. Osvěžení na terase
    Systém tenkých hadic propojených s malými rozprašovači vám určitě může zpříjemnit posezení na zahradě nebo na terase. Cena systému je 28 USD (v akci zde) a pak už jen stačí připojit vodu a máte hotovo.
  3. Pro mobilní kameramany
    Poslední tipy je tak trochu klasika, která vás nepřekvapí, ale zvýší kvalitu vašeho videa z dovolené. Jedná se totiž o elektronický stabilizátor, do kterého dáte mobil a následně ho ovládáte přes samotný stabilizátor. Na trhu je jich hodně, ale já doporučuji osvědčeného výrobce Gudsen Moza a nový model za 99 USD (zde).

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.