Ani dnes vás nemůžeme ochudit o dávku zajímavých a samozřejmě hlavně levných gadgetů a vychytávek z hlubin nákupního portálu Ebay. Zaměřovat se budeme čistě na produkty čínské provenience, ostatně k tomu tu pro vás právě jsme. Dnes si vezmeme na paškál drobné doplňky do domácnosti ze zcela odlišných kategorií, ale vždy za extra nízkou cenu. Takže pokud by se vám hodily chytrá zásuvka nebo už máte dost otravných komárů, tak jsou dnešní kousky právě pro vás. Tak se na ně pojďme podívat trochu blíže.

Začneme s tím menším gadgetem, což je chytrá domácí zásuvka využívající Wi-Fi připojení na 2.4 GHz a máte na výběr samozřejmě i EU koncovku. S touto zásuvkou můžete ovládat všechna připojená zařízení a není tak problém nastavit přesně jejich zapínání podle zvoleného rozvrhu a plánu. Díky ovládání pomocí mobilní aplikace a bezdrátovému připojení je vše jednoduché a svižné. Případně můžete ještě pokročit o úroveň výš a pomocí využití platforem jako Google Home nebo Amazon Alexa využít i hlasové povely. Cenově se jedná o velmi dostupný kousek, jeden exemplář pořídíte jen za 8.99 dolarů a při nákupu více kusů jsou i další slevy, takže pokud vezmete třeba tři, tak vás vyjde jeden jen na 8.09 dolarů. Vše samozřejmě přímo z Ebay.

Dále pak máme v hledáčku lampu na zabíjení komárů, která navíc nabídne i příjemné decentní 360° LED fialové osvětlení jako bonus. Lampa využívá 368 nm UV světlo k nalákání komárů ze všech stran a pak je pomocí vzdušného víru odchytí a vtáhne do hlubin, kde už se o ně nemusíte nikdy zajímat. Podobná vychytávka vám tak zaručí nerušený spánek bez otravných krvesajů a nevzbudí vás ani lampa samotný, protože její provoz je velmi tichý, dokonce ještě pod úrovní šepotu. Není ji také problém rozebrat a vyčistit a díky USB nabíjení ji také připojíte třeba i k počítačí nebo powerbance, takže nejste omezeni jen zásuvkou. Za klidný spánek by každý z nás dal často majlant, ale to v tomto případě nebude potřeba, protože je lampa k mání jen za 12.79 dolarů.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.