Značka Xiaomi už má na trhu záviděníhodné portfolio produktů z rozličných kategorií a nikoho tak nepřekvapí kufry, rýžovary nebo chytré boty s jejich logem. A jen před pár dny se pustili do dalšího dobrodružství s džusovým mixérem Xiaomi MIJIA, na který se snaží vybrat peníze pomocí crowdfundingové kampaně. A podle bleskového updatu na sociální síti Weibo se výběr daří opravdu velmi dobře, protože se již podařilo vybrat přes 3 miliony juanů jen za 24 hodin. Milión padl jen za pouhých 6 hodin, takže zájem zákazníků o nový mixér je evidentní.

Mixér MIJIA Juicer sice nabízí jen velmi základní a nekomplikovaný, ale v jednoduchosti je síla a velkou devizou bude i malá velikost a přenositelnost. Navíc nebudete potřebovat k vyrobení čerstvého džusu ani zásuvku, protože mixér funguje i na vestavěnou baterii. Ta je samozřejmě dobíjecí a plně ji dobijete jen za dvě hodiny. A výdrž by měla být také solidní, baterie by měla stačit na plných 15 sklenek džusu.

mixér

K dispozici bude 350 ml kapacita nádržky, čtyři sekací čepele poháněné silným motorkem, které díky dokonalému nabroušení posekají ovoce bez nejmenších problémů. Za zmínku stojí i samočistící funkce, stačí jen do nádržky nalít dané množství vody, upevnit základnu a nechat mixér pracovat 40 sekund. Podle Xiaomi by podobné čištění mělo plně dostačovat a nebude nutné ho ani rozebírat. Uvidíme jak to bude vypadat s globální dostupností mixéru Xiaomi MIJIA, protože je možné, že půjde o produkt určený čistě pro domácí čínský trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.