Dnes odstartoval v čínské Šanghaji veletrh China Joy a Xiaomi se jako obvykle chystají předvést některé zajímavé novinky. Hlavní pozornost bude určitě upřena na novou verzi herního notebooku, ale Xiaomi už oznámili na sociální síti Weibo další herní produkt. Sice to přesněji nespecifikovali, ale zasvěcení už mají dávno jasno. Mělo by se jednat i upravenou verzi gamepad nástavce pro Redmi K20 (tedy u nás Xiaomi Mi 9T).

Nemělo by se jednat o žádnou velkou novinku, protože zcela identický nástavec už byl použit u herního telefonu Xiaomi Black Shark. Půjde tedy jen o upravenou variantu speciálně pro Redmi K20 a k dispozici by měl být jen levý gamepad nástavec jako u první generace Game Sharku. Cena bude s největší pravděpodobností podobná, takže zhruba v úrovni 179 juanů, tedy asi 26 dolarů.

 

Podobný doplněk se bude určitě hodit, protože Redmi K20 patří k velmi výkonným telefonům (zejména Pro verze) a díky velkém displeji nezkaženém žádným vykousnutím bude hraní velmi pohodlné. Nový gamepad doplněk by měl jít do prodeje hned po skončení veletrhu a dá se očekávat i mezinárodní dostupnost. Každopádně bude levnější si pořídit si jen samotný gamepad a neutrácet za samotný Black Shark. Ten je samozřejmě výkonnější, ale na drtivou většinu her bude i Redmi K20 plně dostačovat.