Také si tak užíváte letošní šílené počasí ? Pro nás Evropany se opravdu jedná o lehce extrémní sport, protože teploty lámou rekordy a v našich končinách stále není v domácích podmínkách zrovna obvyklé mít klimatizaci. Takže se často musíme spokojit s větráky a kdo by to řekl, že čínští Xiaomi fušují i do této kategorie. Dnes pro vás totiž máme malý šikovný přenosný větrák Xiaomi WSKEN, který se velmi jednoduše může stát vaším oblíbencem právě pro případy horkého léta. Navíc je k mání za velmi slušnou cenu přímo z portálu Ebay.

XIaomi WSKEN totiž jednoduše přibalíte v podstatě kamkoliv, protože díky kompaktním rozměrům se jedná klidně i o cestovní kousek na výlet kamkoliv. Použít ho můžete jako ruční větrák, nebo po rozložení trojnožky jako klasický stojící. A díky vestavěné 3350 mAh kapacitě baterie nejste plně odkázáni na milost a blízkost elektrické zásuvky. Nabíjení je pomocí USB portu a na nejnižší rychlost provozu by měl větrák teoreticky vydržet až 13 hodin na jedno nabití. To nás přivádí k výběru tří možných rychlostí otáček a jako bonus má tento kousek i stylový jednoduchý držák na telefon, protože většinu času asi stejně stráví u vás na stole, takže se multifunkčnost jen a jen hodí.

Jedná se vskutku o univerzální a šikovný gadget s širokým využitím a navíc se vaše peněženka ani příliš nezapotí při nákupu. Jeden kousek přímo z Ebay přijde jen na 18.59 dolarů a pokud byste snad nakupovali ve větším, tak od čtyř kusů výše dostanete slevu na 16.36 dolarů za kus. Tak se pořádně vybavte, úpal a úžeh číhají za dveřmi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.