Péče o chrup už také dávno není jen záležitostí čistě manuální činnosti, protože elektrické zubní kartáčky vzaly naše koupelny útokem. A jako každou elektroniku je okamžitě adoptovaly čínské firmy a na trhu je tak k mání celá řada velmi dobrých modelů za velmi sympatické ceny. K právě takovým povedeným kusům patří i kartáček Oclean SE, který pro vás dnes máme ve speciální nabídce e-shopu Gearbest a ještě přihodíme i extra slevový kupón pro dobrou míru.

Tak že co Oclean SE zvládne ? Pro začátek může nabídnout až 40.000 sonických vibrací za minutu, takže odstraňování zubního plaku a čištění dutiny ústní je hračkou. Štětinky kartáčku jsou z produkce americké DuPont a díky zaobleným koncům nepoškodí dásně ani sklovinu a jen jemně masírují. Kartáček má 3 speciální čistící režimy a 4 stupně čištění, můžete si také ale vybrat z plných 12 programů pro dentální péči. Vestavěné senzory pak kontrolují správný náklon při čištění a další, takže vše si můžete ověřit v aplikaci. Vestavěná 2600 mAh baterie by měla vydržet až dva měsíce používání. Samozřejmostí je pak i certifikace IPX7 pro voděodolnost.

Elektrický zubní kartáček Oclean SE je k mání momentálně v bleskových prodejích e-shopu Gearbest jen za 46.99 dolarů, ale pokud budete rychlí, tak můžete ušetřit ještě více. Prvních 50 kusů je totiž díky slevovému kupónu GB-HBZOSETJ zlevněno jen za 39.99 dolarů a vše je navíc rychle a bez doplatků k dodání přímo z českého skladu.