Koncept chytré domácnosti si získává srdce stále více uživatelů, protože futuristické ovládání domácích zásuvek a spotřebičů jen z telefonní aplikace prostě má něco do sebe. Nebo samozřejmě můžete pokročit ještě o krok dále s hlasovými povely skrze platformy jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. Vybudování chytré domácnosti je ale stále spíše parketa pro lehce pokročilejší jedince, protože pro správné zapojení a nastavení se musíte v elektronice a elektrice přece jen trochu vyznat. Pokud mezi podobné nadšence patříte, pak by vás mohl zaujmout smart switch SONOFF Mini z Ebay.

SONOFF Mini smart switch je DIY (Do-it-yourself) součástka právě pro budování chytré domácnosti, protože skrze její využití v zásuvkách získáte možnost ovládat spotřebiče v domě jen pomocí aplikace eWeLink. Můžete tak nastavit přesné časy pro vypnutí/zapnutí, kontrolovat jejich stav online nebo dokonce řetězit zapínání jednotlivých switchů SONOFF po sobě nebo i ve skupinách. Prostě a jednoduše se jedná o velmi důležitý stavební blok chytré domácnosti, takže by vám v případě zájmu určitě neměl utéct.

Navíc je k mání za velice příjemnou cenu, protože si buď můžete koupit jeden jediný kousek za 6.69 euro, nebo se pořádně zásobit třeba až 20 kusy za 113 euro. Případně samozřejmě něco mezi tím. Tak se na tento smart switch určitě mrkněte, tedy pokud patříte mezi nadšence v této oblasti gadgetů.