Příznivci domácího 3D tisku a modeláři mají v poslední době žně, protože z Číny proudí záplavy velmi levných modelů 3D tiskáren, takže už se dávno nejedná o drahou zábavu pro vyvolené. Někdy se ale vyplatí si přece jen lehce připlatit a nebrat to zcela nejlevnější, protože pokročilejší funkce a lepší vybavení za to stojí. A proto chceme upozornit na akci na model CREALITY CR-10S Pro, který je v německém skladu e-shopu Cafago k mání s velmi zajímavou cenovkou.

3D tiskárna CREALITY CR-10S Pro je sice opět DIY kit k sestavení zákazníkem samotným, ale její parametry a funkce se vymykají běžnému průměrů. Maximální rozměry pro 3D tisk jsou třeba velmi dobrých 300x300x400mm, tiskárna disponuje vylepšeným automatickým vyrovnáváním, funkcí navázání tisku nebo automatickou detekcí tiskové struny. Nový motherboard V2.4.1 je zárukou ještě přesnější práce a díky značkovému 480W zdroji trvá nahřátí na potřebných 110℃ jen pouhých 5 minut. A potěší určitě i barevný dotykový displej nebo široká podpora tiskových strun (neboli filamentů) včetně materiálů PLA, ABS, TPU nebo karbonových vláken.

A cena v současné akci s bleskovými prodeji klesla opravdu výrazně, protože je 3D tiskárna CREALITY CR-10S Pro k mání momentálně jen za 431.51 euro s dopravou zdarma z německého skladu e-shopu Cafago. Takže vám asi nemusím připomínat, že to znamená finální cenovku bez dalších nutných doplatků Vše pak platí až do 31. srpna, ale nabídka je také kusově omezena a zatím kousky utěšeně mizí.