Značka Oukitel jen před pár týdny vypustila na trh první model zbrusu nové série a Y4800 se 48 Mpix hlavním fotoaparátem určitě nezklamal. Teď je ale čas vrátit se ke kořenům a zavedeným sériím, mezi které určitě patří i oblíbená řada C s nejlevnějšími modely. Do té se již brzy zařadí nový Oukitel C17 Pro a navzdory nízké oficiální ceně 139.99 dolarů bude vybaven hned trojicí fotoaparátů nebo moderním designem s „průstřelem“ displeje. A zbytek specifikací ?

Oukitel C17 Pro bude disponovat solidním poměrem displeje k tělu telefonu přes 90 % a displej samotný bude 6,35-palcový s HD+ rozlišením, již zmíněným „prustřelem“ displeje pro selfie kamerku a ochranným sklem Asahi Glass. Uvnitř pak najdeme octa-core procesor (odhadujeme Helio A22 nebo P22), 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Hlavní pozornosti se ale určitě dočká trojitý zadní fotoaparát s vertikálně umístěnými senzory, 13 Mpix kouskem od Sony + senzorem pro hloubku pole a širokoúhlým senzorem. Selfie kamerka bude jen 5 Mpix, takže se od ní nedají čekat žádné velké výkony. To je prozatím z odhalených specifikací vše, na zbytek si budeme muset ještě chvíli počkat.

Podle našich informací by měl Oukitel C17 Pro dorazit na trh někdy na začátku srpna s podporou globálních LTE frekvencí a oficiální cenou stanovenou na 139.99 dolarů. Ale pro začátek se určitě dočkáme nějaké extra slevy hned po vydání, protože se tak již stalo dobrým zvykem nejenom od Oukitelu. A hned na příští týden je ohlášen start soutěže o pár kusu zdarma, takže se určitě vyplatí sledovat oficiální stránku značky, kde vše vypukne.