I když momentálně v kategorii domácího úklidu „frčí“ nejvíce asi robotické vysavače, tak přesto spousta uživatelů stále preferuje klasické ruční modely. Ale otravné kabely už jsou dnes pasé, takže co takhle nějaký ten bezdrátový vysavač ? A jako na zavolanou jde právě teď momentálně na mezinárodní trhy nový model Xiaomi JIMMY JV53 a e-shop Geekbuying má při té příležitosti i velmi zajímavé slevové a doprovodné akce.

Xiaomi JIMMY JV53 je ruční bezdrátový vysavač s odnímatelnými nástavci a velkým 0.5 l zásobníkem na prach a nečistoty. Vybaven je silným 425W motorem se sacím výkonem až 125AW a speciálními technologiemi na vysávání vlasů a chlupů bez jejich zamotání v kartáči, vysávání roztočů z matrací, koberců nebo lůžkovin a další. Samozřejmostí je i HEPA filtr a v balení je celá řada specializovaných nástavců na podlahu, matrace, čalounění nebo škvíry. Vyměnitelná baterie s kapacitou 2500 mAh vydrží až 45 minut práce a vysavač je navíc poměrně lehký s 1.46 kg váhy. To vše nezní špatně, že ?

A e-shop Geekbuying připravil u příležitosti globálního vydání tohoto kousku i speciální akci, kdy je až do 15. srpna Xiaomi JIMMY JV53 k mání jen za 199.99 dolarů. Prvních 100 zákazníků navíc obdrží zdarma i náhradní HEPA filtr pro tento vysavač.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.