Kdo by měl rád vysávání nebo vytírání podlahy… Na to už v dnešní době máme technologické pomocníky, kteří tuto práci zastanou za nás. Mezi kvanty robotických vysavačů dostupných čínských značek se svojí kvalitou určitě vymykají robo-vysavače značky Xiaomi, konkrétně pak Roborock S50 je opravdu skvělý. A tak se určitě může hodit, že pro vás dnes máme slevový kupón na jeho druhou generaci z e-shopu Gearbest, samozřejmě v oficiální mezinárodní variantě.

Xiaomi Roborock S50 je skvěle vybaven nejen k vysávání, ale i k vytírání podlahy, takže na něm můžete s klidným svědomím nechat pořádnou porci domácích prací. Díky celému zástupu senzorů včetně laserových LDS se jen tak někde nezasekne, bude si plánovat ideální čistící trasu a ovládání pomocí aplikace na telefonu je jen třešničkou na dortu. Navíc se specifikacemi jako je super silné 2000Pa sání nebo masivní 5200 mAh kapacita baterie je S50 opravdu špičkou v oboru. Jedná se opravdu o jeden z nejlépe vybavených kousků na trhu, který vás určitě nezklame.

Druhá generace robo-vysavače Xiaomi Roborock S50 v bílé barvě a mezinárodní verzi je k dostání na e-shopu Gearbest je za 339.99 dolarů, tedy pokud využijete náš exkluzivní slevový kupón GBSTSDJ339. Tak se na nabídku určitě mrkněte, lenost při domácích pracích musí přece v roce 2019 už konečně zvítězit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.