Dnes pro vás máme opět nabídku dvou zlevněných zajímavých čínských gadgetů a nákupní místa budou spravedlivě rozděleny mezi Aliexpress a Ebay. Tedy Čína a USA hezky ruku v ruce, aby to někomu nemohlo být líto. A nabídka zahrnuje třeba výborný Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3G za parádní cenu nebo super levné TWS Bluetooth headset sluchátka. Tak se na jednotlivé kousky pojďme podívat blíže.

Jako první jde na řadu Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3G se čtyřmi externími antény, které se postarají a silný signál, stejně jako velmi nadprůměrné hardwarové vybavení. To zahrnuje třeba dual-core procesor MT7621A taktovaný na 880 MHz, 128 GB SLC NAND flash paměti nebo 256 MB DDR3 RAM. To je velmi solidní základ výbavy, ke kterému se ještě přidá podpora připojení zároveň ke dvěma Wi-Fi sítím s rychlostmi až 1167 Mbps a samozřejmě i přítomnost 801.11ac. Do toho přihoďte ještě USB 3.0 port, dva gigabit LAN porty nebo ovládání mobilní aplikací a pro domácí využití nechybí v podstatě nic. To vše z Aliexpressu za ceny začínající na 35.43 dolarech.

Jako další pak pro vás máme TWS Bluetooth 5.0 sluchátka do uší, který jsou použitelná buď sólo, nebo v páru. Ergonomický a lehký design zaručí pohodlné nošení a ani zvukové podání určitě nebude k zahození. Sluchátka mají automatické párování, dotykové ovládání včetně hlasitosti, vestavěný mikrofon s potlačením okolních ruchů, voděodolnou certifikaci IPX7 nebo doplňkový nabíjení box s 1300 mAh kapacitou, LED displejem nebo magnetickým dobíjením. Ten se bude hodit k prodloužení výdrže samotných sluchátek, i když integrovaná 60 mAh baterie vydrží slušných 5-6 hodin přehrávání hudby. Na výběr máte na Ebay buď jednotlivé sluchátko bez příslušenství jen za 5.29 dolaru nebo celý pár včetně nabíjecího boxu za 15.69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.