Dnes se opět vydáme na malý nákupní výlet do hlubin obřího nákupního portálu Ebay, kde se skrývá překvapivě i opravdu masivní množství zajímavých čínských produktů a gadgetů. Tentokrát pro vás máme super levný TV box s nadstandardním poměrem cena/výkon nebo základní bezdrátová Bluetooth TWS sluchátka s nabíjecím boxem. V obou případech je cena opravdu více než solidní, tak se pojďme na oba kousky podívat lehce blíže.

Jako první máme na talíři TV box X88 Pro, který může nabídnout třeba quad-core procesor Rockchip RK3318 s grafikou Mali-450, 2GB nebo 4 GB RAM, 16 GB nebo 32 GB vnitřní eMMC paměti, podporu HEVC H.265 a VP9 kodeků, možnost až 4K rozlišení a podpora HDR10, duální 2.4 / 5 GHz Wi-Fi, 10/100 LAN port, slot na microSD karty, USB 3.0 a USB 2.0 porty nebo systém Android 9 Pie. V balení je pak samozřejmě i šikovné dálkové ovládání pro pohodlné dívání z gauče. K mání je 2 GB + 16 GB verze na Ebay jen za 27.94 dolarů, nebo si můžete připlatit za 4 GB + 32 GB variantu na 31.94 dolarů.

Dále se pak podíváme na bezdrátová TWS sluchátka HBQ-Q32, která při pohledu na cenovku patří mezi nejlevnější podobné produkty na trhu. Mají k dispozici slušivý design a pohodlnou konstrukci, váhu každého ze sluchátek pouze 3.5 g a určitě nezarmoutí ani zvukovým podáním. Moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0 + EDR je zárukou stability a integrovaný mikrofon má i inteligentní technologii potlačení okolních ruchů. Voděodolná certifikace IPX5 se bude hodit hlavně proti potu a dotykové ovládání je pak jednoduché a efektivní. A cena ? Za sluchátka i s 1500 mAh nabíjecím boxem zaplatíte pouhých 15 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.