Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. Ke zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i QCY T1C sluchátka, která navíc nejsou ani moc drahá, jak tomu v některých případech bývá. A právě na tato bezdrátová sluchátka QCY T1C pro vás dnes máme nabídku bleskových prodejů z e-shopu Tomtop, takže ušetříte ještě více než obvykle.

Za necelých 18 dolarů tak můžete pořídit sluchátka s dlouhou výdrží baterie a rychlým spárováním s telefonem skrze Bluetooth 5.0. QCY T1C sluchátka jsou vybavena 6 mm dynamickými audio měniči pro čistý poslech hudby. Nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Dotykové ovládání zvládne také poměrně hodně a dočkáte se třeba i ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách.

Na jedno nabití vydrží 43 mAh baterie až 4 hodiny nepřetržitého provozu. K dobíjení slouží 380 mAh nabíjecí box, kde sluchátka vydrží až 15 hodin pro případné další nabití. Dosah sluchátek je až 10 metrů. Bezdrátová sluchátka QCY T1C nyní pořídíte v bleskových prodejích třeba na e-shopu Tomtop jen za 17.79 dolarů. A to za podobně sympatický gadget rozhodně není mnoho.