Chystaný telefon Xiaomi Mi Mix 4 by měl být poslední letošní vlajkovou lodí společnosti. Jak už bývá u řady Mi Mix zvykem, představovačka se koná zpravidla v říjnu/októbri, takže je před námi ještě dlouhá doba. Tu si můžeme zkrátit různými informacemi o tomto telefonu. Nu a podle CEO Xiaomi, Leie Juna, se čekání na tento stroj rozhodně vyplatí. Přístroj by měl mít inovovaný design a samozřejmě i další vylepšenou výbavu.

K dalším zajímavostem o Xiaomi Mi Mix 4 bychom mohli přidat i poslední info, které na čínském MyDrivers zveřejnil produktový ředitel společnosti. Pan Wang Teng totiž poznamenal, že Mi Mix 4 by mohl mít velmi rychlé bezdrátové nabíjení. Výkon by měl být údajně vyšší než 20 W. Ovšem Wang Teng tuto informaci poněkud zaobalil do věty, že Mi Mix 4 by mohl být rychlejší než Mi9. A opět zazněla slova, že se vyplatí čekat a těšit se na toto rychlé nabíjení.

Aktuálně má telefon Xiaomi Mi 9 jedno z nejrychlejších bezdrátových nabíjení o výkonu 20 W. Nabití telefonu na 100% trvá zhruba hodinu a půl. Je nutno také poznamenat, že 20 W bezdrátové nabíjení Xiaomi Mi 9 je dokonce rychlejší než klasické u Xiaomi Mi 8. Pokud se tedy potvrdí slova Wang Tenga a chystaný Mi Mix 4 bude mít bezdrátové nabíjení s ještě větším výkonem, čeká nás skutečně vlajková loď se vším všudy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.