Chytré osvětlení řady Yeelight od Xiaomi není na našich stránkách žádnou novinkou. Už jsme se tu měli možnost setkat s hezkou řádkou stropních nebo nočních lampiček, případně svítící pásů pod hlavičkou Yeelight. Některé z nich jsme podrobili i recenzi. Dnes se mrkneme na ultra tenké LED stropní panely s označením Xiaomi Yeelight YLMB05YL. Tyto panely se hodí pro osvětlení kuchyně a nebo koupelny. Vhodně tak rozšíří spotřebiče ve vaší chytré domácnosti. Nyní je navíc tento tenký stropní LED panel nabízen ve slevě na e-shopu Cafago.

Panely Xiaomi Yeelight YLMB05YL mají subtilní rám z hliníkové slitiny. Jejich design je moderní, čistý a jednoduchý. Díky tomu se stanou dekorativním prvkem každé domácnosti. Stropní panely jsou odolné vůči prachu s certifikací IP50, korozi a navíc jsou potaženy filmem, který zabrání jejich zažloutnutí. Jejich jas lze libovolně přizpůsobit. Světlo Yeelight má v sobě hned 160 malých LED žárovek, jejichž celková svítivost je až 1800 lumenů. Barevná teplota světla je 5700 K.

Rozměr panelu je 30×30 centimetrů a výkon je 12 W. Hmotnost panelu je 700 gramů. Barva rámu je bílá. Samozřejmě, jako u jiných Xiaomi Yeelight svítidel, lze i toto světlo ovládat pomocí aplikace Mijia v telefonu. Aktuálně je stropní LED panel Xiaomi Yeelight YLMB05YL nabízen na e-shopu Cafago se slevou v bleskovém prodeji za 31,46 euro.