Chytré fitness náramky zdobí zápěstí velké části naší populace už drahnou dobu, protože se jedná o skvělé doplňky za neméně skvělé ceny. Na trhu dominují kousky řady Mi Band od Xiaomi, ale konkurence se samozřejmě nehodlá vzdát bez boje. A jen před pár dny představený Honor Band 5 je velmi zajímavou alternativou právě pro současného krále trhu v podobě Mi Band 4, kterého v několika ohledech dokonce překonává. A my pro vás máme první předprodeje právě tohoto kousku za velmi zajímavé ceny z e-shopu Tomtop.

Honor Band 5 je klasický fitness chytrý náramek se vším všudy a dočkáme se i některých unikátních funkcí. Výbava je více než slušná a zahrnuje třeba barevný dotykový 0.95-palcový AMOLED displej krytý 2.5D zakřiveným sklem s rozlišením 240 x 120 pixelů a podporou nahrávání vlastních ciferníků a tapet, senzor na měření srdečního tepu a dokonce i okysličení krve, přesný krokoměr, měření spánkových cyklů a kvality spánku technologií TruSleep, celou řadu sportovních režimů, voděodolnost do 50 metrů nebo 100 mAh baterii slibující až 14 dní výdrže na jedno nabití. Design je pak podobný minulým generacím s velkým kruhovým tlačítkem pod displejem.

První předprodeje e-shopu Tomtop pak mají náramek Honor Band 5 ve všech barevných kombinacích (tedy černé, modré a růžové) jen za 28.51 dolarů při použití kupónu HONBD. Zásilky by pak měly být odeslány už 2. srpna, takže čekání na produkt nebude ani nijak dlouhé. Líbí se vám nový Honor Band za tu cenu více než Xiaomi i Band 4 ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.