Nový herní telefon Black Shark 2 Pro s procesorem Snapdragon 855 Plus bude oficiálně představen 30. července/júla. Stane se tak po Asus ROG Phone 2 druhým přístrojem s tímto novinkovým čipsetem, který byl uveden také docela nedávno. A zřejmě vzhledem k tomu, že Black Shark má hromadu herních fandů, dostává se telefon ještě před představovačkou do předběžných objednávek.

Rezervace Black Shark 2 Pro probíhají na několika prodejních platformách jako jsou například oficiální stránky značky, Xiaomi Mall a Jingdong Mall. Na posledně jmenovaném e-shopu však nenajdeme ani soupis parametrů ani fotky telefonu a dokonce ani cenovku. To vše zde bude zveřejněno až 15 hodin před představením. Pravda je taková, že se o chystaném herním stroji toho zatím moc neví. Tedy snad kromě již zmíněného procesoru Snapdragon 855 Plus můžeme další specifikace tipovat podle toho, co se tu a tam objevilo na čínské síti.

Přístroj by měl mít jedinečný systém kapalinového chlazení a skvělý výkon. Paměť RAM by mohla dosáhnout až na 12 GB a operačním systémem bude Android Pie. Proslýchá se také, že k telefonu je připravena i hromada příslušenství a doplňků. Design zadního panelu zas můžeme odhadovat podle snímku, který se na síti objevil nedávno. Prostě a jednoduše chystaný Black Shark je zatím jedna velká neznámá, ale snad se do jeho představení nějaké podrobnosti dozvíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.