Jen před pár dny se prohnaly internetem snímky a informace o speciální limitované zlaté edici Redmi K20 Pro a konkurence něco takového samozřejmě nemůže nechat jen tak bez odezvy. Dnes pro vás máme snímečky zlaté varianty špičkového Huawei P30 Pro a jen tak pro pořádek,  nehovoříme pouze o zlaté barvě, ale celém tělu telefonu vyrobeném ze zlata… Majitelem tohoto ultra-prémiového zlatého telefonu je známý čínský herec Donnie Yen a my se můžeme jen dohadovat, co podobný počin mohl stát. Protože v rámci zachování duševního zdraví se o tom nikde nepíše.

Podle snímků je celý zadní panel telefonu vyroben ze 24K zlata a ta výrobu je zodpovědná firma Gold Elite Paris. Ta není v této kategorii extra drahých telefonů žádným nováčkem, protože jsme v minulosti měli možnosti vidět mimo jiné zlacené Galaxy S8+ a Galaxy Note 8 od Samsungu. Tato verze Huawei P30 Pro má dokonce přímo vyryté i jméno čínského herce a vše je k dostání v krásně zabalené exkluzivní krabici spolu s certifikátem pravosti zlata. Je tak otázkou, zda se jedná jen o výjimečný kus vyrobený čistě na zakázku, nebo zda existuje super luxusní edice zlatých kusů P30 Pro. Tedy ne, že bychom měli zájem, ale čistě z perverzního finančního zájmu.

This slideshow requires JavaScript.

Pro našince je samozřejmě něco podobného nejen nedostupné, ale v podstatě i zbytečné, protože jedinci v šusťákových soupravách na půl žerdi, tlustými zlatými řetězy a telefony se zlata a diamantů jsou často spíš pro smích. Ale kdo ví, třeba se to někomu přece jen zamlouvá a po přečtení článku se hned bude zajímat, kde si podobnou obludnost sehnat. Tak hodně štěstí ve splachování peněz 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.