V šílených teplotách, které u nás momentálně panují je problém se soustředit na cokoliv, takže trpí i chudáci nákupní závisláci. Ale my pro vás dnes máme dva velmi zajímavé kousky z Aliexpressu a Ebay, které by byla určitě chyba jen tak přehlédnout. Takže pokud hledáte šikovnou domácí 3D tiskárnu nebo zbrusu nový chytrý náramek představený jen před pár dny, tak vás určitě dnešní článek potěší.

Zmíněná 3D tiskárna je Creality Ender-3, která je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka) a nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Jako například velké rozměry 220 x 220 x 250 mm tiskové plochy, novou hlavici MK-10, lineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje, navázání tisku při přerušení nebo široká podpora 1.75mm tiskových strun (filamentů) z materiálu jako PLA, ABS nebo TPU. K dostání je momentálně na Aliexpressu za 169.38 dolarů a dokonce i přímo z českého skladu.

Dále je pak v nabídce zbrusu nový fitness chytrý náramek Honor Band 5, který byl představen jen před pár dny jako hlavní vyzyvatel prozatím dominujícího Mi Band 4. Nabízí třeba 0.95-palcový barevný dotykový AMOLED displej s rozlišením 240 x 120 pixelů, nový precizní senzor na měření srdečního tepu, sledování spánku technologií TruSleep, voděodolnost až do 50 metrů, 100 mAh kapacitu baterie slibující až 14 dní výdrže, spoustu sportovních režimů a možnost instalace celé řady vlastních ciferníků. Mezinárodní Global verze je k dostání na Ebay momentálně za 30.59 dolarů. 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.