Od vydání telefonů Redmi K20 a K20 Pro uplynuly bez mála dva měsíce. Oba modely se drží na špici zájmu fanoušků a potenciálních kupců. Prodávají se velmi dobře a zástupci značky tak mají mnoho důvodů k radosti. Radost mají i majitelé obou telefonů, protože verze Pro dostala krátce po vydání svou první aktualizaci. To je jistě chvály hodný počin a značka tím dává najevo, že jí záleží na spokojenosti uživatelů.

Nyní je tu aktualizace i pro telefon Redmi K20. Jde o update MIUI 10.3.6, který má velikost 471 MB a kromě červnové/júnové bezpečnostní záplaty zde najdeme i několik vylepšení, množství oprav a několik nových funkcí. Aktualizace je šířena via OTA a distribuce začíná v Indii. Jako vždy chvíli potrvá, než se dostane na úplně všechna zařízení a do všech zemí.

Aktualizace opravuje všechny problémy spojené s notifikacemi a najdeme zde i optimalizaci foto režimu „Krása tváře“. Vylepšena je také kvalita výstupu z přední kamery, tedy především selfie fotek. Měly by být vyřešeny a odstraněny chyb v nastavení Game Turbo pro náročné hry. Opraveny jsou také problémy při používání telefonu v režimu hands-free. Odstraněny jsou i problémy nečekaného vypínání displeje. Pokud jste tedy majiteli tohoto telefonu, můžete průběžně kontrolovat, zda vám už aktualizace nedorazila.