Od vydání telefonů Redmi K20 a K20 Pro uplynuly bez mála dva měsíce. Oba modely se drží na špici zájmu fanoušků a potenciálních kupců. Prodávají se velmi dobře a zástupci značky tak mají mnoho důvodů k radosti. Radost mají i majitelé obou telefonů, protože verze Pro dostala krátce po vydání svou první aktualizaci. To je jistě chvály hodný počin a značka tím dává najevo, že jí záleží na spokojenosti uživatelů.

Nyní je tu aktualizace i pro telefon Redmi K20. Jde o update MIUI 10.3.6, který má velikost 471 MB a kromě červnové/júnové bezpečnostní záplaty zde najdeme i několik vylepšení, množství oprav a několik nových funkcí. Aktualizace je šířena via OTA a distribuce začíná v Indii. Jako vždy chvíli potrvá, než se dostane na úplně všechna zařízení a do všech zemí.

Aktualizace opravuje všechny problémy spojené s notifikacemi a najdeme zde i optimalizaci foto režimu „Krása tváře“. Vylepšena je také kvalita výstupu z přední kamery, tedy především selfie fotek. Měly by být vyřešeny a odstraněny chyb v nastavení Game Turbo pro náročné hry. Opraveny jsou také problémy při používání telefonu v režimu hands-free. Odstraněny jsou i problémy nečekaného vypínání displeje. Pokud jste tedy majiteli tohoto telefonu, můžete průběžně kontrolovat, zda vám už aktualizace nedorazila.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.