Po prvním herním telefonu Asus ROG Phone 2 s procesorem Snapdragon 855 Plus je tu pro vášnivé hráče připravena další herní novinka. Jedná se o přístroj Black Shark 2 Pro, který bude oficiálně uveden 30. července/júla. Moc se toho o něm zatím neví, ale dost se od tohoto modelu očekává. Už prošel testy Geekbench, kde byl k vidění s čipsetem Snapdragon 855 Plus a 12 GB RAM. Jeho skóre v multi-core testu bylo 11304 body.

Ví se také, že jeho design bude vycházet ze vzhledu jeho předchůdce. Určitý vhled na to, jak by měl vypadat zadní panel Black Shark 2 Pro si můžeme udělat podle plakátku, který se objevil na čínském Weibo. Obrázek sice neodhaluje příliš detailů, ale dá se z něj vyčíst, že zadní panel bude do určité míry kopírovat prvky krytu „Žraloka“ 2. Na zádech se střídají černé prvky se svislými zelenými liniemi. To by mohlo znamenat, že LED světla jsou přemístěna od krajů zad ke středu panelu.

V tuto chvíli jsou další podrobnosti o Black Shark ve verzi Pro utajeny. Ale je jisté, že celkově půjde o vylepšenou variantu jeho předchůdce. Můžeme také předpokládat výborný herní výkon právě díky novinkovému procesoru Snapdragon 855 Plus a velké kapacitě RAM paměti. Mohli bychom se i dočkat nových funkcí, případně herních doplňků. Zkrátka a dobře, na podrobné informace si budeme muset ještě jeden týden počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.