Nová generace herního telefonu Asus ROG Phone 2 byla oficiálně představena. Opět se jedná o slušně našlapaný stroj a mnohé po představovačce zajímaly jeho ceny. Ty totiž při uvedení nezazněly. Ovšem tipaři tvrdili, že cena by se mohla pohybovat kolem 899 dolarů. A podle toho, co se objevilo na prodejních stránkách JD.com, to byl odhad v podstatě správný.

V podstatě proto, že Asus ROG Phone 2 jde do prodeje v několika verzích. Je jich celkem šest, ale pouze čtyři z nich jsou v této chvíli připraveny u různých prodejců k předběžným objednávkám na čínském trhu. Samotné prodeje by měly začít 31. července/júla. První z verzí ROG Phone 2 má 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště a je označena jako Tencent Elite. U ní je nastavena cenovka 3499 jüanů, což je zhruba 509 dolarů.

Klasická verze, která nese označení Tencent Games a má 12 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti dostala cenu 5999 jüanů (872 dolary), a to je už docela cenový skok. Třetí verze Extreme Edition má cenu 7999 jüanů (1163 dolary). Kombinace pamětí však u této varianty není uvedena. Pravděpodobně to však bude 12 GB RAM a 512 GB interní paměti a budou přidány nějaké funkce nebo doplňky. Podle výrobce bude tato verze k dispozici až ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Poslední verze herního telefonu ROG Phone 2 nese název e-Sports Armor a má cenovku 12999 jüanů (1890 dolarů). V této vysoké ceně je zahrnuto i množství doplňků, včetně 30 W nabíječky a dalšího příslušenství, které nenajdeme u jiných verzí. Aktuálně lze na JD.com předobjednat pouze první dvě verze telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.