Jen před pár dny jsme se od firmy Huami dočkali představení nových chytrých hodinek ze série AMAZFIT a nové AMAZFIT GTR už na první pohled stojí za hřích. A protože není čas ztrácet čas, tak kolegové z oblíbeného e-shopu Gearbest hned obratem připravili akce s bleskovými prodeji právě na tyto výborné chytré hodinky, konkrétně jejich větší 47 mm verzi. Na výběr bude ze dvou variant zpracování a cena bude samozřejmě také více než příjemná.

Chytré hodinky AMAZFIT GTR nabídnou opravdu ukázkové kvalitní zpracování a momentálně si můžete vybrat buď tělo z hliníkové slitiny nebo nerezové oceli. Časem přibude i titanový materiál, ale to je hudba budoucnosti. Pásek je pak z kůže vyztužené a doplněné silikonem, takže by měl být velmi pohodlný a zejména odolný proti potu. Navzdory poměrně masivním rozměrům jsou hodinky se 62 g velmi lehké a není tak problém je mít na zápěstí celý den.

I hardwarová výbava je na úrovni a hodinky nabídnou 1,39-palcový dotykový AMOLED displej s vysokým rozlišením 454 x 454 pixelů a krycím sklem Corning Gorilla Glass, připojení pomocí Bluetooth 5.0 BLE, voděodolnost 5ATM, vestavěný GPS+Glonass čip s nízkou spotřebou, 410 mAh kapacitu baterie slibující až fantastických 24 dní na jedno nabití, optický senzor srdečního tepu a celou škálu dalších doplňkových senzorů případně 12 sportovních režimů a podporu kompletních notifikací.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest pak chytré hodinky AMAZFIT GTR najdete od zítra jen za 149.99 dolarů, k mání jsou pak již ve zmíněných dvou verzích a cena je stejná pro obě. Za tu cenu se jedná o jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu, tak proč si je nepořídit hned po vydání, že ?