Rodina produktů Xiaomi je skutečně masivní a rozsáhlá, takže zahrnuje v podstatě cokoliv, na co si jen vzpomenete. Čínský gigant je na trhu pořádně rozkročený napříč mnoha kategoriemi a skoro by se až nabízelo, že opravdoví fandové vystačí jen s produkty právě jen této značky. Ale to by bylo jen pro ty opravdu skalní fanoušky, my normální si vystačíme sem tam s nějakým šikovným gadgetem z jejich dílny. A dnes se mrkneme na další dva šikovné gadgety od Xiaomi přímo z Ebay.

Prvním pánem na holení je speciální kamerka Xiaomi 70mai auto kamerka ideální pro kontrolu couvání a kontrolu prostoru za autem. Díky širokému 138-stupňovému záběru prostoru máte možnost vidět opravdu pořádně celé dva pruhy za autem a vyhnete se i slepým místům pokrytí. S vysoce citlivým 720p senzorem bude i noční vidění malinou a s voděodolnou certifikací IPX7 se nemusíte ohledně kamerky bát ani deště nebo mlhy. Připojíte ji pak ke každému monitoru s RCA konektorem nebo DVD navigací. K mání je přímo z Ebay jen za 20.29 dolarů, tak se na ni mrkněte.

Druhým pánem na holení (doslova) je pak 3D elektrický holící stroje a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Za 13.90 euro vše vypadá jako skvělý doplněk do každé mužské koupelny. Tak co na dnešní gadgety od Xiaomi říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.