Loňský rok nebyl pro společnost ZTE vůbec jednoduchý. Byly na ni uvaleny americké sankce, museli omezit výrobu a chvíli to dokonce vypadalo, že skončí úplně. Pak se však karta pomalu začala obracet a společnost se odpíchla ode dna. Sice už nechrlí jeden telefon za druhý, ale spíš se soustředí na špičkové modely a vývoj 5G sítí. Samozřejmě se nevyhýbají ani různým inovacím. Poté, co si letos nechali patentovat telefon se dvěma „dírami“ v displeji nyní patentují telefon s duálním displejem.

Patent je podán u čínské patentové agentury CNIPA. Nákresy, které jsou součástí ZTE patentu ukazují přístroj, který má na čelním panelu velký bezrámečkový displej, který by měl mít užitnou plochu až 95%. Nenajdeme zde žádný výřez pro přední kameru. Je tedy možné, že je integrována přímo do displeje. Sekundární obrazovka na zadním panelu je podstatně menší a má čtvercový tvar.

Sekundární obrazovka je uložena v horní třetině zad napravo od hlavního fotoaparátu, který je vertikální a pod ním je LED blesk. Podle velikosti foto modulu by se mohlo jednat o kameru se třemi snímači. Na spodní hraně přístroje je konektor USB-C a dva reproduktory. Horní hrana je místem pro mikrofon. Na pravé hraně najdeme klasickou kombinaci tlačítka pro zapnutí/vypnutí a kolébky hlasitosti. Na hraně levé je jedno fyzické tlačítko. Zatím jde jen o schválený patent. Není známo, kdy by se telefon mohl začít vyrábět a logicky není znám ani jeho obchodní název.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.